Compleet gerenoveerde dertigerjaren villa op een toplocatie aan de Berg en Dalseweg; aan de bosrand met villa's omgeven. Nu doet zich deze unieke kans voor om deze riante villa met onlangs gebouwd poolhouse met zwembad te verwerven.
Bekijk onze drone-video en u bent verkocht!
Deze villa, gebouwd in 1935 en onlangs geheel met zorg en goede keuze voor eigentijdse materialen gerenoveerd en geïsoleerd is gelegen aan de doorgaande Berg en Dalseweg op de stuwwal richting Berg en Dal. U kunt vanaf uw villa zo de bossen in wandelen, na het opstaan een baantje trekken in uw eigen zwembad en zich op de fiets begeven naar het centrum van Nijmegen of de ziekenhuizen en universiteit. De villa is gemoderniseerd en voldoet aan alle wensen van comfort én beschikt nog over authentieke detailleringen zoals glas in lood ramen en Terrazzo vloeren.
Parkeren kan aan de openbare weg of de auto kan op maaiveldniveau zo de dubbele garage inrijden. De elektrische deuren zijn vanaf uw auto te openen. Voor de garage zijn tevens twee parkeerplekken.
Indeling:
Begane grond:
entree via eigen poort wordt de voordeur bereikt met riant terras aan de voorzijde. Entree, vestibule met meterkast (elektra geheel gereviseerd). Royale hal met garderobe en ingericht als een Engelse bibliotheek, toilet met fontein (luxe sanitair). kamer aan de voorzijde met openslaande deuren, thans in gebruik als game kamer. De sfeervolle woonkamer met fraaie parketvloer en hoge plafonds en strak stucwerk geeft middels glazen deuren toegang tot de achterliggende tuin/eetkamer met een riante gashaard welke een echte eye catcher is en als "roomdivider" dienst doet. De halfopen keuken is voorzien van een luxe inbouwkeuken met alle wenselijke apparatuur zoals een steamoven, bordenwarmer, oven, Novy inductie kookplaat met afzuiging met spoel-/kookeilanden en koel-vriescombinatie en biedt uitzicht op het riante terras met zwembad.
1e verdieping:
overloop, kantoor, separaat toilet, twee slaapkamers aan de achterzijde met balkon, slaapkamer met walk-in closet, luxe badkamer met vrijstaand ligbad, riante inloopdouche met rain-shower en wastafelmeubel.
2e verdieping:
overloop met bordes, badkamer met inloopdouche, closet en wastafelmeubel. Twee slaapkamers met veel kastruimte.
Zolderverdieping:
bereikbaar met vaste trap zolderberging thans in gebruik als kantoor en voorzien van veel bergkasten.
Souterrain:
riante multifunctionele hal met toilet, technische ruimte met schakelkasten en zuivering, pompen voor het zwembad, zonneboiler, groepenkast met krachtstroom, MV-unit, waterontharder Acqua Cell, bijkeuken met witgoedopstelling, hydrofoorinstallatie, kamer geluiddicht in gebruik als muziekkamer, garage met elektrische overheaddeuren.
Tuin rondom, aan de achterzijde zonnig gelegen op het zuidwesten met terras en overkapping (elektrische zonwering), nieuw gebouwd poolhouse met sedumdak en voorzien van aluminium pui en deuren voorzien van technische ruimte met separate WTW installatie, groepenkast met krachtstroom, CV, vloerverwarming, luxe toiletruimte, bar, gashaard, airconditioning, complete welness ruimte voorzien van sauna, stoombad, rain-shower en jacuzzi.
Het riante zwembad is voorzien van een elektrisch roldek.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1935
- perceeloppervlakte 712 m2
- inhoud woning 863 m3
- gebruiksoppervlakte wonen 282 m2, overig inpandig 31,5 m2
- gebruiksoppervlakte Poolhouse 50,5 m2;
- heatpipes met zonneboiler
- airconditioning woning en Poolhouse
- dak-, vloer-, spouwisolatie en isolerende beglazing
Maakt u een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen door deze sfeervolle villa met smaakvolle details.